TitulinisKrepšių ir kuprinių išpardavimasApie musKontaktai / ContactsEN
UAB "VV projektai"
Patenkintas klientas - geriausias darbo įvertinimas!
Šaltkrepšiai
Kuprinės
Krepšiai
Apranga
Kelioniniai baldai
Šaltkrepšiai

Šiuo metu šaltkrepšiai parduodami ypač geromis kainomis. Nepraleiskite progos.

Parduodame mažmena ir didmena.Dėklas-šaltkrepšis YakCatch

Didelis dėklas – šaltkrepšis, skirtas laikyti žuviai, kad ji nesugestų. Puikiai palaiko temperatūrą. Specialiais fiksatoriais tvirtinamas prie baidarės ar valties. Labai plačiai atidaromas, vidinis maišas nesudėtingai išsitraukia ir išsiplauna. 

Mažesnis: 
76 x 60,5 x 16 cm, 73 litrai
Kaina 16,50 €

Didesnis:
106,5 x 69 x 19 cm, 141 litras
Parduota

Dėklas-šaltkrepšis Insulated Fish Preservation Bag - YakCatch

Didelis dėklas – šaltkrepšis, skirtas laikyti žuviai, kad ji nesugestų. Puikiai palaiko temperatūrą. Specialiais fiksatoriais tvirtinamas prie baidarės ar valties. Lengvai atidaromas, vidinis maišas nesudėtingai išsitraukia ir išsiplauna. Dugne skylės išbėgti vandeniui. 
Dydis 61 x 20 x 78 cm
 

Kaina 13,50 €


   

Kėdė su šalkrepšiu Ann

Patogi ir talpi sulankstoma kėdė su šaltkrepšiu. Drėgmei atsparios medžiagos bei vandeniui nepralaidūs užtrauktukai apsaugo šaltkrepšio turinį nuo neigiamo atmosferos poveikio bei padeda išlaikyti reikiamą temperatūrą viduje (galima naudoti tiek šalčiui, tiek šilumai palaikyti). Metalinis kėdės rėmas yra tvirtas, tačiau pakankamai lengvas. Yra papildomas diržas, skirtas nešti per petį.

Dydis 42 x 28 x 33 cm

Kaina 11,00 €

   

   Sudedamoji kėdė-šaltkrepšis RKA su papildomu šaltkrepšiu

Tvirta, didelė, patogi, sulankstoma, lengva, iš kokybiško aliuminio pagaminta kėdė, išlaiko 110kg svorį. Galima nešti kaip kuprinę arba kaip krepšį per petį. Yra papildomas šaltkrepšis.

Kaina 18,00 €

       

  Sudedamoji kėdė-šaltkrepšis RKA-Shorty

Tvirta, kompaktiška, patogi, sulankstoma, lengva, iš kokybiško aliuminio pagaminta kėdė, išlaiko 110kg svorį. Lengva nešti.

Kaina 11,00 €

     

Kuprinė su šaltkrepšiu Kent

Kuprinė skirta aktyvaus poilsio gamtoje entuziastams. Pagaminta iš stiprios ir patvarios 600D maskuojančių spalvų PU medžiagos, su 190T PU pamušalu. Nugara ir petnešos paminkštinti papildomam komfortui, pagrindinias skyrius patogiai atsidaro iš viršaus. Lengvai atsegamas šaltkrepšis prie kuprinės apačios tvirtinamas užtrauktuku.
Tūris 48 litrai
Išmatavimai 25,5 x 54,5 x 33 cm

Kaina 12,30 €

   
Šaltkrepšis su ratukais Bullet Rolling Cooler 

Krepšys ant ratukų su patogia ištraukiama reguliuojamo aukščio rankena, gali būti naudojama kaip universalus įrankių/reikmenų krepšys arba šaltkrepšis. Skirtingo dydžio kišanės su užtrauktukais sutalpins didelį kiekį smulkesnių daiktų.
Pagamintas iš 0.4mm lengvo PVC audinio su 420D Dolby
Dydis: 30 cm x 20 cm x 40 cm  

Parduota
Sudedamoji kėdė-šaltkrepšis RKA Foldable Chair 

Žvejodami ar iškylaudami sėdėkite patogiai, o gėrimus ir užkandžius pasieksite vos vienu judesiu net nepakilę nuo kėdės! Speciali „nuožulni“ kėdės konstrukcija leidžia ypač patogiai sėdėti ir ilsėtis. Šaltkrepšį lengvai užpildysite per plačiai atidaromą nugarėlę, o šaltkrepšio turinį galėsite pasiekti sėdėdami, per priekines dureles. Šaltkrepšio šonuose yra papildomos kišenės gėrimui ir smulkiems daiktams/įrankiams. Šaltkrepšis priklausomai nuo Jūsų poreikių gali ne tik šaldyti, bet ir šildyti (parduodamas be šaldymo/šildymo elementų), o sudėtas užims nedaug vietos.

Dydis: 43 x 38 x 71 cm 

Kaina 11,90 €

   
Sudedamoji kėdė-šaltkrepšis Archer Seat 

Patogi nešti ir sėdėti. Sėdint lengva pasiekti šaltkrepšio turinį. Papildomai pridedamas nedidelis šaltkrepšis. Kokybiškas metalas. Išlaiko 110 kg svorį.
Dydis: 44 x 42 x 66 cm

Kaina 18,00 €
Dėklas-šaltkrepšis PP fish storage

Puikus didelis visiškai išsiskleidžiantis dėklas-šaltkrepšis gali būti naudojamas tiek kaip dėklas, tiek kaip izoliacinis kilimėlis.
Dydis 152 x 43 cm

Parduota

  
Šaltkrepšis su ratukais 60-can Cooler on Wheels 

Ypač didelis krepšys – šaltkrepšis su ratukais. Rankena išsitraukia ir prasiilgina, papildomos kišenės, metalinės rankenos šonuose.
Dydis  55 X 33 X 54 cm

Parduota
Šaltkrepšis Black Ice Cooler Bag 

Šaltkrepšis, gerai laikantis temperatūrą. Maistas ilgai išliks šviežias, o gėrimai vėsūs. Priekis, kuriame yra dėklai žūklės reikmenims, apsaugotas nuo drėgmės. Turinį galima pasiekti atlenkus atvartą viršuje (iš abiejų pusių) arba atidarius visą užtrauktuku užsegamą dangtį.
Dydis 30 x 20 x 24 cm

Parduota
Šaltkrepšis Bjork Cooler Bag 

Gumuota priekinė kišenė suteikia ne tik išskirtinę išvaizdą, bet ir papildomai saugo viduje esančius produktus ar daiktus.
Galima nešti rankoje ar per petį.
Dydis: 41 x 23 x 24 cm

Parduota
Šaltkrepšis Algonquin 

Neperšlampantis, lengvas ir patogus šaltkrepšis, puikiai laikantis temperatūrą.
Dydis 33 x 17 x 35 cm 

Parduota

  
Šaltkrepšis Quinte 

Šaltkrepšis, gerai laikantis temperatūrą, lengvas ir patogus, skirtas maistui ar gėrimams bei papildomiems daiktams nešti.
Dydis 36,83 cm x 19 cm x 20,32 cm

Parduota
Šaltkrepšis Percy II 

Lengvai telpa 6 skardinės. Su rankena per petį. Neskęsta vandenyje.
Dydis: 23 x 25 x 26 cm 

Parduota

  
Šaltkrepšis Percy III 

Lengvai telpa 12 skardinių. Su rankena per petį. Puikus šaltkrepšis gėrimams ir maistui laikyti visos iškylos metu.
Dydis: 29 x 24 x 25 cm 

Parduota
Šaltkrepšis 12-Can Cooler Bag 

Dėl sustiprinto, vandens nepraleidžiančio dugno ir dviejų šoninių kišenių šaltkrepšis yra itin tvirtas
Dydis: 25 x 23 x 23 cm 

Parduota
Šaltkrepšis Toteho

Šaltkrepšis kietu, guminiu, vandens nepraleidžiančiu dugnu, lengvai plaunamu paviršiumi bei išsegama, patogiai valoma vidine dalimi. Skirtas laikyti maistui, gėrimams. Yra rankena, skirta nešti per petį. 
Dydis 37 x 18 x 36 cm

Parduota

Krepšys su šaltkrepšiu Sturg Tackle Station

Puikus krepšys daugybei Jūsų daiktų susidėti: 2 dideli neperšlampantys skyriai, kurie gali būti atsegti vienas nuo kito ir naudojami kaip savarankiški krepšiai, viršutinis krepšys gali būti naudojamas kaip šaltkrepšis, kietas atsisegantis akinių dėklas, kuris gali būti segamas prie diržo, daug smulkesnių užsisegančių ir tinklinių kišenių smulkesniems daiktams susidėti, patogios polivinilinės rankenos, diržas nešti krepšį per petį.
Dydis 36 x 18 x 38 cm

Parduota

   

Krepšys Ganaraska Tackle Duffel Bag su šaltkrepšiu

Talpus ir labai praktiškas krepšys mėgstantiems laisvalaikį leisti gamtoje. Pagamintas iš lengvos, tvirtos, neperšlampančios PVC medžiagos, su vandeniui atspariais užtrauktukais, apsaugos Jūsų daiktus ir drabužius nuo drėgmės ir purvo. Itin talpus pagrindinis skyrius, užsegamos šoninės kišenės su tinklinėmis kišenėlėmis ir laikikliais meškerėms bei atsegama termoizoliuota priekinė kišenė su atskiromis rankenomis, kurią galimą naudoti kaip visiškai savarankišką šaltkrepšį (komplekte nėra šaldymo/šildymo elementų). Yra diržas skirtas nešti krepšį per petį.
Dydis: 36 cm x 30,5 cm x 24 cm

Parduota

   

 


 


Priimame užsakymus: info@vvprojektai.lt
 
 

Titulinis|Krepšių ir kuprinių išpardavimas|Apie mus|Kontaktai / Contacts|EN